Szabó jelzéssel: Szarvasok. Olaj, vászon. Kissé foltos. Antik, kissé s... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Szabo-jelzessel-Szarvasok-Olaj-vaszon-Kisse-foltos-Antik-kisse-serult-fa-keretben-23-5~II2395649
2395649
10625
415
3200
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Szabó jelzéssel: Szarvasok. Olaj, vászon. Kissé foltos. Antik, kissé sérült fa keretben. 23,5x18,5 cm
: pelikán_kristóf