10632.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Zsidó (?) férfi portréja. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben. 17×9,5 cm.