10655.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások és pecázó. Olaj, vászon. Sérült, feltekerve. 62,5x82 cm.