10671.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Szántás. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 12x17 cm