10721.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Részlet. Rézkarc, papír, jelzett, 21,5×7,5 cm