Olvashatatlan jelzéssel: Place du Tertre (Montmarte, Párizs). Színezet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Place-du-Tertre-Montmarte-Parizs-Szinezett-rezkarc-papir-Uvegez~II2511868
2511868
10635
415
2200
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Place du Tertre (Montmarte, Párizs). Színezett rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 8x12,5 cm
: karap_norbert