10669.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Németországi város látképe, 1930 körül. Akvarell, ceruza, papír. Korabeli üvegezett fakeretben. 26x33,5 cm. / View of a city in Germany, watercolour and pencil on paper, framed