10651.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Münster in Westfalen (Németország). Rézkarc, papír. Üvegezett, kopott fakeretben. 20x14 cm