10707.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kalapos portréja. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 38,5×43 cm