10716.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Illusztráció, Örkény István: Az autóvezető c, munkájához. Repesztés, rézkarc, papír. Jelzett. 13,5×19,5 cm