10659.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Halasi szélmalom. Linómetszet, papír, jelzett, sérült, foltos, kartonra kasírozva, 29×41 cm