10693.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet szoborral. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 30,5x23,5 cm