10698.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fa keretben. 80x61,5 cm