10673.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Olvashatatlan (Varga?) jelzéssel: Virágok. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (35/100), üvegezett fakeretben, 43×26 cm