10705.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan (... Horváth) jelzéssel: Portré, 1955. Olaj, vászon, sérült. 60×50 cm