10573.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Medó 79 jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, falemez, fa keretben, 40×49,5 cm