10646.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
Különböző jelzéssel 4 db mű: Varga Mátyás (1910-2002): Falusi templom, 1981. Rézkarc, papír, jelzett. Sérült, rossz állapotban, 29x19 cm + Mészáros László jelzéssel: Tájkép, tollrajz, 21x15 cm + Olvashatatlan jelzéssel 2 db linómetszet, lapszéli sérülésekkel, hajtásnyomokkal, 40x30 cm körül