Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
5 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Kosawa 2011 jelzéssel a hátoldalán: Arckép. Olaj, vászon. Kissé sérült, 115×95 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.