10470.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. második felében működött magyar művész: Jelmezterv (hölgy). Akvarell, ceruza, papír, üvegezett keretben. 42×28 cm.