10472.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
46 000 HUF
124,32 EUR, 135,29 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. elején működött festő alkotása: Régi mecset. Olaj, vászon. Dekoratív keretben, 30x40 cm