10816.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Pipázó és újságolvasó. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült keretben, 25x36 cm