10846.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 500 HUF
17,57 EUR, 19,12 USD
Jelzés nélkül: Csendélet virágokkal és szoborral. Olaj, vászon. Fa keretben. 28,5x46,5 cm