10812.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Ámor. Olaj, falemez. Hátoldalán "Benczur után 1955" felirattal. Dekoratív, sérült fa keretben. 10,5x9 cm