10838.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Jelzés nélkül: Alak. Tus, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 21,5×30 cm