10465.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Jelzés nélkül, 1900 körül működött festő alkotása: Halászbárkák a tengerparton. Olaj, karton. Sérült fa keretben. 19,5x31 cm