10523.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Hellmann (?) jelzéssel: Anya gyermekével. Lavírozott tus, papír, kissé sérült. Üvegezett fakeretben, 28×15 cm