10582.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
Gyurk A. jelzéssel: Vízparti romantikus táj, 1910-30 körül. Vegyes technika, papír, 8x12cm, Dekoratív korabeli, sérült, üvegezett fa keretben.