GM jelzéssel: Hölgy legyezővel. Ceruza, papír. Dekoratív, kissé sérült... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/GM-jelzessel-Holgy-legyezovel-Ceruza-papir-Dekorativ-kisse-serult-uvegezett-fa-keretbe~II2542311
2542311
10604
415
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: GM jelzéssel: Hölgy legyezővel. Ceruza, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben. 22x14 cm
: tm