10516.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Ferenczy jelzéssel: Villa kertje, 1920. Tus, papír. Üvegezett, kopott fakeretben. 14x20,5 cm