10530.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Dermény A. József jelzéssel: Akt. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 70×75 cm