10628.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Csergezán Pál jelzéssel: Táj. Olaj, vászon, javított. Dekoratív, sérült fa keretben. 60×80 cm