10585.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Balla B jelzéssel: Tanya. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 14,5x23,5 cm