10477.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
12 db Heves megyei városokat, helyszíneket (Eger, Noszvaj, Mátrafüred, Hatvan) bemutató grafika. Rézkarc, papír, néhány jelzett a karcon, részben (?) Veszprémi Endre (1925-2013) alkotásai. Tollal feliratozott és számozott. 9,5×13 cm