30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Sárdy Brutus (1892-1970): Dunaparti táj, 1930. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Hátoldalán az 1930. évi Őszi kiállítás, Műcsarnok, Bp. raglapjával. 41x53,5 cm.