3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Reich Gábor (1951-): Tél. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.E. II./V. számozással. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 19×14,5 cm