10219. 415. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Kiss Péter (1957-): Délután. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 19,5×29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk