Kelemen Emil (1895-1975): Szamárháton, 1928. Olaj, vászon, jelzett. Há... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kelemen-Emil-1895-1975-Szamarhaton-1928-Olaj-vaszon-jelzett-Hatoldalan-datalt-Javito~II2489192
2489192
10207
415
190000
Rufpreis:
190 000 HUF 513,51 EUR , 558,82 USD
Beschreibung: Kelemen Emil (1895-1975): Szamárháton, 1928. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán datált. Javított. Fa keretben, 88x68 cm / Oil on canvas, signed. Repaired.
: tm