10174. 415. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 800 HUF
0 HUF
Iván Szilárd (1912-1988): Tihanyi táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (89/100), kissé foltos, lapszéli szakadásokkal, 29×38,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert