Csánky Dénes (1885-1972): Óbuda, Serfőző utca. Akvarell, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csanky-Denes-1885-1972-Obuda-Serfozo-utca-Akvarell-papir-jelzett-kisse-foltos-Paszpa~II2603860
2603860
10068
415
15000
Rufpreis:
15 000 HUF 40,54 EUR , 44,12 USD
Beschreibung: Csánky Dénes (1885-1972): Óbuda, Serfőző utca. Akvarell, papír, jelzett, kissé foltos. Paszpartuban. 21,5×15,5 cm
: pk