Breznay József (1916-2012): Emléktöredékek (cím nélkül). Olaj, papír,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Breznay-Jozsef-1916-2012-Emlektoredekek-cim-nelkul-Olaj-papir-jelzes-nelkul-Hat~II2605265
2605265
10062
415
24000
Beschreibung: Breznay József (1916-2012): Emléktöredékek (cím nélkül). Olaj, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fa keretben, 24×31 cm
: tm