Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 458
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2580323
10168
415
Istókovits Kálmán (1898-1990): Ecce Homo. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (20/2), kissé sérült, 45x49cm. Dekoratív fa keretben. 2609118
10169
415
Istókovits Kálmán (1898-1990): Dunapart. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 24×34 cm 2606404
10170
415
Vasil Ivanof (?-?): Erdőrészlet sétálóval, Szófia, 1957. Vegyes technika, papír. 11x15 cm. Üvegezett, sérült fakeretben. 2606366
10171
415
Vasil Ivanof (?-?): Erdőrészlet. Vegyes technika, papír. 8x6 cm. Üvegezett, sérült fakeretben. 2581007
10172
415
9500
Prihoda István (1891-1956) - Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Találkozás. Rézkarc, papír, jelzett, 28,5×39,5 cm. Dekoratív korabeli, sérült üvegezett fakeretben. 2600920
10173
415
40000
Iván Szilárd (1912-1988): Utcarészlet. Olaj, vászon, jelzett. 49×60 cm
2431407
10174
415
Iván Szilárd (1912-1988): Tihanyi táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (89/100), kissé foltos, lapszéli szakadásokkal, 29×38,5 cm 2560257
10175
415
Jendrassik Loránd (1895/1896-1970): Lelle (Balatonlelle), 1935. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fa keretben, 24,5x35 cm
2448794
10176
415
500
2533958
10177
415
Józsa Anna (?-): Az élet él és élni akar. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. 60x50 cm
2600949
10178
415
Józsa János (1936-2016): Triptichon (művészetek). Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×14,5 cm 2600940
10179
415
Józsa János (1936-2016): Védőangyal. Rézkarc, papír, jelzett, 7×15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF