3 000 HUF
1982 Magyar Kisgrafika. Kisgrafika Barátok Köre. Kiadói félvászon kötésű mappában. Számozott:325/550. Eredeti metszetekkel, többek közt Kass János, Bálványos Huba, Banga Ferenc, Stettner Béla grafikáival, össz. 23 db alkotás (hiányos, 24 db grafikával komplett). Klf. technikák, klf. méretben. Részben jelzett. Kass János, Rozanits, Strebenz. Lapméret: 24x15 cm Gyorsárverésre