13805.
415. Gelaufene Fernauktion
Foto
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
cca 1960 Budapesti közgyűlés, vintage fotó, jelzés nélkül, paszpartuban, fotó kopott, kissé sérült, 23×29,5 cm