Nagy Gy. György (?-): A béka. Fotó, CIBA (Ilfochrome), papír. Jelzett. Papírlapra kasírozva, lap széle kissé foltos. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben. 40x30 cm