Tabiczky Zoltánné: A Magyar Waggon és Gépgyár Története 1-2. köt. 1. köt.: 1896-1945. 2. köt.: 1946-1972. Győr, 1972-1977., Magyar Vagon és Gépgyár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, az 1. kötet kiadói papír védőborítóban, foltos.
Műanyagbevonat fémeken, fémbevonat műanyagokon. Elektrokémiai módszerek. Szerk.: Dr. Csokán Pál. Bp., 1970, Műszaki Könyvkiadó, 238 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 1800 példányban.
A "Vörös Csillag" Érdemrenddel kitüntetett Magyar Honvédelmi Szövetség Műegyetemi és Mezőgazdasági Repülők Klubja. Évkönyv. 1987. Összeáll.: Horti Kálmán. (Bp.), (1988), 3+104 p. Kiadói papírkötés.
Dr. Dálnoki-Kováts Jenő (szerk.): A magyar ipar almanachja. Bp., 1929, Magyar Ipar Almanachja Kiadóhivatala. Kiadói dombornyomott aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
Prof. A Riedler, M. F. Gutermuth: Maschinentechnische Excursionen. Berich über die Studienreisen. Der Studirenden der Tech. Hochschule im Studienjahre 1884/85. Königliche Rheinisch-Westphälische Technische Hochschule in Aachen. Aachen, 1886, Selbstverlag (Autogr. Druck von Chr. Höller, Wien), (8) p. + 52 t. (gépek vázlatai, műszaki rajzok). Német nyelven. Kiadói félvászon mappában, kissé foltos, sérült állapotban.
A magyar közlekedésügy monográfiája. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., é. n., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala. Számos érdekes írással, közel 4000 személyt tartalmazó fényképes személyi adattárral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzővel.