15622.
415. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás és a 60 éves MLSZ. 1960, Sport. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.