Ujváry Zoltán: Az agrárkultusz kutatása a magyar és az európai folklórban. Műveltség és hagyomány XI. Debrecen, 1969, Kossuth Lajos Tudományegyetem. Félvászon kötésben, kopott, foltos papír védőborítóban. Megjelent 800 példányban.