15005.
415. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Dr. Szelner Aladár: Magyarország túrakönyve. Bp., 1928, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.