Budapest. Ungarn in Bildern. Bp, 1958., Corvina. Fekete-fehér fotókkal... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500005/Budapest-Ungarn-in-Bildern-Bp-1958-Corvina-Fekete-feher-fotokkal-Kopott-felvaszon-kotes~II2604804
2604804
15050
415
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Budapest. Ungarn in Bildern. Bp, 1958., Corvina. Fekete-fehér fotókkal. Kopott félvászon-kötésben.
: hsz