Dr. Páter Béla: A vadon termő gyógynövények. 74 ábrával Bp., 1912. Pát... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1500016/Dr-Pater-Bela-A-vadon-termo-gyogynovenyek-74-abraval-Bp-1912-Patria-Kiadoi-restaur~II2601141
2601141
17129
415
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Dr. Páter Béla: A vadon termő gyógynövények. 74 ábrával Bp., 1912. Pátria. Kiadói, restaurált egészvászon kötésben. 147 p . + (5) p. reklámok. Ritka!
: nagy_andras